baby sensory

Survivor’dan elenen Tuğba Özay’dan Semih itirafı

Tuğba Özay’dan ilginç açıklamalar

27 Nisan 2016 Çarşamba, 17:32

TUĞBA ÖZAY ELENDİKTEN SONRA İLK BUNU YAPTI!

Survivor‘dan elenen son isim olan Tuğba Özay adaya veda etmesinin ardından ilginç açıklamalar yaptı.

SURVİVOR YARIŞMACILARI VERDİKLERİ KİLOLARLA ŞAŞIRTTI

Survivor’da pazar akşamı yapılan ada konseyinde takım arkadaşları tarafında ismi yazılarak eleme adayı çıkartılan Tuğba Özay Survivor’a vedasının hemen ardından Acunn.com’un sorularını yanıtladı. 3 ay boyunca Survivor mücadelesi veren Tuğba Özay bu 3 aylık Survivor macerasına dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

SURVİVOR’DAN ELENEN NİHAL CANDAN’IN SON HALİ ŞOKE ETTİ

TUĞBA ÖZAY’DAN SEMİH İTİRAFI
Tuğba Özay Survivor’a vedasının hemen ardından Acunn.com’un sorularını yanıtladı. 3 ay boyunca Survivor mücadelesi veren Tuğba Özay bu 3 aylık Survivor macerasına dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

Özay, Semih’le ilgili ise şunları söyledi: Semih ünlüler takımına geçerek huzura erdi. Bu takıma geçtiğinden beri kendisini daha iyi hitap etmeye başladı. Düşmanlık değil ama iki dişli rakip olacak. Gizem potaya çıktığında da Semih hep Gizem’in yanında olduğunu belirtti. Semih gönüllüler takımındayken yol arkadaşı Gizem’di. En iddialı isimlerden birisi Atakan diğeri Semih. Belki diğeri de Yattara olabilir. Nagihan duruşundaki yalnışlar nedeniyle halkın gözünde yükselir mi emin değilim.tuğba-özay-1

You must be logged in to post a comment Login