baby sensory

Survivor’da Porsche otomobili kim kazandı?

14 Haziran 2017 Çarşamba, 01:14

Survivor 2017’de Porsche otomobil ödüllü yarışmayı kazanan isim belli oldu.

Survivor’da salı günü oynanan ‘Annelere sorduk’ isimli Porsche otomobil ödüllü yarışma yapıldı.Yarışmacılar annelerinin kendilerini hakkında verdiği cevapları bilmeye çalıştı.

Sorulan 15 soru sonunda ilk ikiye giren İlhan ve Berna finale kaldı. Finalde İlhan’a 5-4 üstünlük sağlayan Berna Keklikler Porsche otomobilin sahibi oldu.

DAHA ÖNCE DE OTOMOBİL OYUNU OYNANMIŞTI
Survivor’ın 17. haftasında oynanan Kia Sportage marka otomobil ödüllü oyunu ünlüler takımı kazanmıştı. Oyunu kazanan ünlüler (Serhat, İlhan, Sabriye, Adem, Sema ve Furkan) 6 adet otomobilin sahibi olmuştu.

SURVİVOR’DA KURALLAR DEĞİŞTİ
Survivor’da Elif’in elenmesinin ardından kurallar artık değişiyor. İki kişi kalan gönüllüler takımı ve ünlüler, artık bireysel olarak yarışacaklar. Önümüzdeki haftalarda yarışmacılar bundan sonra takım olarak değil birey olarak performanslarına göre değerlendirilecek..

Kıbrıs finaline çok az bir süre kala artık yarışmacılar bireysel olarak yarışacaklar. Bireysel sembol ödülünü kazanan Sema, final koltuğunu garantileyen ilk isim olmuştu. Bundan sonraki aşamada 4 yarışmacı daha final koltuğu için hak kazanacak.

You must be logged in to post a comment Login