İşte ilk Türk bilim kurgu dizisi Geçit

Türkiye’nin ilk bilim kurgu dizisi Geçit’in ilk bölüm çekimleri yapıldı. 100 yıl sonrasının İstanbul’unda geçen Geçit dizisinden ilk fotoğraflar da yayınlandı.

İlk Türk bilim-kurgu dizisin Geçit’te 2017 ve 2117 yıllarında geçen, heyecan ve gizem dolu bir macera anlatılıyor!

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran bilim-kurgu  fantastik türü dizilere iddialı bir rakip Türkiye’den geliyor. Sektörün yeni ve iddialı yapım şirketi BOOM Yapım’ın 20 dakikalık ilk bölümünü çektiği diziden yansıyan kareler, 100 yıl sonra buzul çağına girmiş İstanbul’dan şaşırtıcı manzaralar sunuyor.

100 YIL SONRASININ İSTANBUL’U
“Geçit” isimli dizi film, ölümsüzlüğün peşindeki Tarkinalar adlı gizli örgütün yönetimi altındaki geleceğe, ikiz kardeşini bulmak için giden bir gencin hikayesini anlatıyor. Dünyanın güncel sorunlarına şimdi çözüm bulunamazsa olabileceklere ışık tutan dizi, aynı zamanda aşkın sadece mesafe değil, zaman da tanımadığını anlatıyor.

Geçit dizisinde buzul çağını yaşayan 2117 yılının İstanbul’uYaratıcı yapımcılığını, Hazan Turaçtemur’un üstlendiği “Geçit” yeni sezon hazırlıklarını yapmaya başlayan TV kanallarının yakın markaja aldığı bir dizi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İşte ilk Türk bilim kurgu dizisi Geçit

x