Survivor’dan elenen İbrahim o gerçeği anlattı

Survivor’a veda eden İbrahim’den ilginç açıklamalar

21 Haziran 2016 Salı, 14:29

ACUN ILICALI İLE KURRETÜLAYN’IN SEMİH ÖZTÜRK TARTIŞMASI

Survivor 2016‘ya son veda eden isim olan İbrahim Giydirir, Survivor’da 4,5 ayda yaşadıklarını anlattı.

SURVİVOR’DA SAKATLANAN SEMİH AMELİYAT OLDU-İŞTE SON SAĞLIK DURUMU

Survivor 2016’da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. İbrahim ve Nagihan’ın eleme adayı olarak çıktığı Survivor’da adaya veda eden isim İbrahim Giydirir oldu. En az SMS oyunu alarak Survivor’da elenen İbrahim; ne dedi, ilk sözleri ne oldu? İbrahim ada konseyinin hemen ardından o gerçeği anlattı!

Survivor 2016 yarışmasına veda eden İbrahim Giydirir, yaklaşık 4.5 ay süren ada hayatını acunn.com’a anlattı.

“SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR”
Ada konseyinde elendiğini öğrenen İbrahim şöyle konuştu: Söylenecek çok şey var. Bütün Survivor’daki yaşantım gözümün önünden geçti. Burada bunu anlatmak için 4.5 ay lazım…ibrahim-survivor

“TUTUNMAYA ÇALIŞTIM”
Olsun burada olmak buraya kadar gelmek bile gurur verici. Çok fazlasıyla emek verdim, buraya tutunmaya çalıştım. Keşke bir tık daha gidebilseydim ama olmadı. Buraya kadarmış…

“HAYAT TECRÜBESİ ÖĞRETTİ”
Her zaman iyi şeyler yaptım diye düşünüyorum. Hem takımım, kendim, Survivor ve ada için. Survivor bana çok şey öğretti. İnanılmaz bir hayat tecrübesi ve değer öğretti.

“HER ŞEYİN DEĞERİNİ ANLADIM”
Her şeyin değerini burada anladım. Değerini bilmediğim şeyleri de burada anladım. Dışarıda beni bekleyen güzel bir kariyerim var o kariyeri ilerletmeye çalışacağım, sağlık olsun.

İşte İbrahim Giydirir’in açıklamalarından satırbaşları…survivor-ibrahim-giydirir

Damla bana söylemişti beni yazacağını. Birilerinin birilerini yazması lazımdı Damla da beni yazdı.

Benim yerime Serkay gitmeli miydi, bence gitmemeliydi. Çünkü bugüne kadar belki de ben Serkay’ın yardımlarıyla burada kaldım bu yüzden Serkay burada kalmayı hak eden bir isim bence şampiyon da olmayı hak ediyor.

Atakan benim çok eski dostum. Yaklaşık 10 seneye dayanıyor dostluğumuz, spor yaşantımız hep beraber geldi geçti. Burada da Atakan’la samimiydik. Çok fazla agresif olmadık, onunla yarışmaktan zevk alıyordum, o da benimle yarışmaktan zevk alıyordu.

Atakan benim için Atakan’dır. Hiçbir problem yok aramızda. Bundan sonra da yolumuza devam edeceğiz.ibrahim-giydirir-survivor

4.5 aylık bir serüvenim oldu adada. İlk iki ayda 15 kilo kaybettim birleşme sonrası ise kokanatı fazla tükettim, bu da ben de biraz kilo yaptı.

Son dönemde ödül oyunlarını kazanmamızın etkisi de oldu kilo almamda. Survivor’da Atakan ve Serkay’ı favori görüyorum ikisinin de %50 şansı var bence.

Atakan’ın Survivor’da şampiyon olması beni tabii ki de çok mutlu eder. Daha önce de birçok şampiyonluk aldık beraber. Burada da şampiyon olması beni çok mutlu eder.

İBRAHİM GİYDİRİR KİMDİR?

ibrahim-survivor-kilo
2016 Survivor gönüllüler takımı yarışmacılarından İbrahim Giydirir, 5 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da doğdu. 1 metre 93 cm ve 90.5 kilogram olan Giydirir, Muay Thai dövüşçüsüdür.  Kafes dövüşü ve kick boksta yapan İbrahim Giydirir, çıktığı maçların 19’unu kazanmış ve 3 kez kaybetmiş, 7’sini nakavt ile sonuçlandırmıştır.  Giydirir’in dövüş sporlarından olan Muay Thai dalında bir çok önemli galibiyeti ve madalyaları bulunmaktadır.

You must be logged in to post a comment Login