Survivor’da parmağı kırılan Semih Öztürk ameliyat oldu

İşte Semih Öztürk’ün son sağlık durumu

21 Haziran 2016 Salı, 01:10

Survivor 2016’da parmağı kırılan Semih Öztürk ameliyat oldu.

ACUN ILICALI İLE KURRETÜLAYN’IN SEMİH ÖZTÜRK TARTIŞMASI

Survivor’da geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde, havuzda yapılan dokunulmazlık oyunu sırasında parmağı kırılan Semih Öztürk hayranlarını korkutmuştu. Survivor’ın doktoru Metin Kuş gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırılan Semih Öztürk, Santo Domingo‘da kaldığı hastanede ameliyat oldu.

SURVİVOR’DA BU HAFTA ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Semih Öztürk‘ün son yayınlanan görüntülerinde Semih ve ameliyat yapan cerrah arasında sakatlığıyla ilgili konuşmalar geçti. Parmağınının çok kötü durumda olup olmadığını soran Semih’e doktoru “Çok ağır bir yaralanma” cevabını verdi. Hastanede parmağından ameliyat olan Semih Öztürk, operasyon sonrasında müşahede altına alındı.

Acun Ilıcalı ise ameliyat olan Semih hakkında konseyde bilgiler verdi. Acun, Semih’in şu an durumunun belirsiz olduğunu eğer düzelmezse Amerika’nın Houston şehrine gönderileceğini belirtti.

SEMİH SURVİVOR’DA YARIŞABİLECEK Mİ?Semih-Öztürk

Survivor’da 27 Haziran’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki büyük finale kadar Semih’in yeniden adaya dönüp dönmeyeceği ise henüz belli değil. Semih son günlerde adaya dönse bile oyunlarda yarışamayacak. Oyunlarda yer alamayacak olan Semih Öztürk’ün finale gidip gitmeyeceği ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.Semih-Öztürk-ameliyat

You must be logged in to post a comment Login