Tehlikeli Karım dizisi konusu ve oyuncuları

Tehlikeli Karım’ın tanıtım fragmanı yayınlandı

28 Şubat 2018 Çarşamba, 10:40

Tehlikeli Karım dizisi konusu nedir? Show TV’nin dizisi Tehlikeli Karım oyuncuları kimler? İşte Gonca Vuslateri’nin yeni dizisi Tehlikeli Karım’dan ilk fragman ve yeni haberler…

TEHLİKELİ KARIM TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

TEHLİKELİ KARIM’IN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Yakında Show TV’de izleyicisi ile buluşacak olan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Tehlikeli Karım dizisi önceki gün sete çıktı. Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskıcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın yazdığı Tehlikeli Karım’ın başrollerini; Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ paylaşırken, kadroya Bige Önal, Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar dahil oldu.

Aldatılan bir kadın için üç seçenek vardır; ayrılmak, affetmiş görünüp mücadele etmek ve görmezden gelmek. Derin bunların hiçbirini yapmadı!

“Tehlikeli Karım” yakında Show TV’de başlıyor!

‘MUTLU BİR EVLİLİK NEDEN ANİDEN NEFRETE DÖNÜŞÜR?’
Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ’ın başrollerde oynadığı Tehlikeli Karım dizisinin çekimleri başladı. Mart 2018’de Show TV’de yayınlanmaya başlayacak olan Tehlikeli Karım, yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday.

TEHLİKELİ KARIM HANGİ YABANCI DİZİ UYARLAMASI
Çekimleri 12 Şubat’ta başlayan Tehlikeli Karım, My Dangerous Wife isimli Japon dizisinden uyarlanıyor.

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Tehlikeli Karım dizisinin yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak yapıyor. Sosyal medya hesaplarından ilk teaserı yayınlanan dizi çarpıcı senaryosuyla dikkatleri çekecek.

TEHLİKELİ KARIM’DA KİMLER OYNUYOR?
Tehlikeli Karım dizisinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ, Bige Önal, Bihter Özdemir Dinçel, Ceren Soylu, Hakan Atalay, Erdem Akakçe ve Elif Sönmez rol alıyor.

You must be logged in to post a comment Login