Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları

Tutsak dizisinin konusu ne ? Tutsak dizisi oyuncuları.. Kanal D Tutsak dizisinden yeni fragman ve son haberler…

GÜLPER ÖZDEMİR KİMDİR VE FOTOĞRAFLARI

Kanal D’nin yeni dizisi Tutsak’ın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Tutsak’ın 6. bölümünde Bahadır’ın hapse girmesi tüm dengeleri değiştiriyor! Nazlı, eğer Bahadır’ı çıkarmazlarsa, ailesini ses kayıtlarını ortaya çıkarmakla tehdit ediyor! Bahadır, Sadullah cinayetinden cezaevine giriyor! Elif’in verdiği söz, Bahadır için büyük bir umut oluyor!

Elif, Nazlı’nın Kenan’la olan konuşmalarını duyuyor! Nazlı, Bahadır’ın hapse girmesiyle elindeki son kozu da kullanmaya başlıyor! Peki Kenan, Nazlı’nın tehditleri karşısında nasıl bir hamle yapacak?

Bahadır’ın hapisten çıkması için Gürhan Ailesinin ses kayıtlarını polise veren Elif, Leman’ın radarına girer! Leman Elif’i kaçırması için amcası Mehmet’e yüklü miktarda para verir! Bir kez daha tutsak düşen Elif, zincirlerini kırabilecek midir?

Elif’e zarar gelmesin diye içeri giren Bahadır için zorlu günler başlar. Ender, Bahadır’ın hapse girmesini ailesi adına fırsata çevirir. Bahadır için giderek çember daralmaktadır! Bahadır’ın suçsuzluğuna inanan Nazlı ailesini karşısına alır. Murat ise istediği bilgileri Elif’i kullanarak elde etmeyi başarır.Elif attığı her adımı Bahadır’ın özgürlüğü için atmış olsa da gün sonunda kendi özgürlüğünden olacaktır!

TUTSAK DİZİSİ 6. BÖLÜM YENİ FRAGMAN – 24 EKİM SALI

Başrollerinde Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in rol aldığı Tutsak dizisi Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini anlatıyor. Tutsak dizisi 4. bölümüyle 24 Ekim Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Elif ayakları üzerinde durmaya ve başka bir yerde iş bulmaya karar verir. Bu süreçte de en büyük destekçisi Bahadır olacaktır. Elif iş ararken bankadan haber gelir. Sadullah’a ait bazı şeyler unutulmuştur. Elif bunu Kenan Bey’e ulaştırmak ister. Fakat durumlar Elif ve Bahadır için tahmin edilemez bir hal alır.

İkili üzerlerinde Sadullah’ın parasıyla yakalanır ve Murat bu sefer Elif’in peşini bırakmayacaktır. Ta ki Bahadır Sadullah’ın katilinin kendisi olduğunu itiraf edene kadar.

TUTSAK DİZİSİ 4. BÖLÜM YENİ FRAGMAN – 10 EKİM SALI

TUTSAK 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN

TUTSAK SON BÖLÜMDE NELER OLDU ?

Sadullah’ı öldürmekle suçlanan Kenan’ın tutuklanması aileyi zor durumda bırakır. Kenan’la birlikte Durusu’daki av evine giden Elif, olanları polise açıklamakta zorlanır. Elif’in üzerindeki şüpheleri gidermesi için, polisle işbirliği yapması gerekmektedir.

Leman ve Kenan, Elif’le ilgili niyetlerini gizlemeye çalışsa da, ailenin geri kalanı ve çalışanların Elif’e dair şüpheleri durumu daha zor bir hale getirir. Elif’i korumak isteyen Bahadır ise onu bu konağa sokmanın bir hata olduğunu düşünmeye başlamıştır. Elif’in geçmişinden gelen bir tanıdık, zorlu geçmişini bir kez daha karşısına çıkartacak, Sadullah’ın öldürüldüğü yerde bulunan bir delil ise tüm gidişatı değiştirecektir.

TUTSAK 3. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

Elif, Sadullah’tan kalan yüzüğünü çıkartıyor! Kenan’ın planlarını Elif duyuyor! Elif, aynı yerde çalıştığı kişiler tarafından saldırıya mı uğruyor?

TUTSAK 3. BÖLÜM FRAGMAN

Tutsak’ın 2. bölümünde Kenan, Sadullah’ın ölümünden sonra karısı Elif’in peşine düşüyor. Kenan’ın sürekli Elif’in etrafında olması ise en çok Bahadır’ı tedirgin ediyor.

TUTSAK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR / HABER İÇİN TIKLAYIN

Kenan, kendisine yardımcı olması için Elif’i ailenin av evine götürür fakat Elif’in av evine gitmesi ve yaşananlar Kenan’ın başına bela açacaktır.

Elif, Sadullah’ın ölümüyle ilgili Kenan’dan şüphe duymaya başlayacak, Bahadır ise Elif’i korumaya çalışırken kendisini tehlikeli durumlara sokacaktır.

Elif tüm bu olanların ortasında kalırken bir taraftan da Bennu’nun oyununa kurban gidecektir.  Kenan’ın polis tarafından sorgulanmasına sebep olan kişi ise ailenin içinden tahmin etmedikleri biri olacaktır.

TUTSAK 2. BÖLÜM FRAGMANI 29 EYLÜL SALI

Doğan TV Holding’in eski CEO’su İrfan Şahin’in kurduğu 1441 Productions’ın ilk dizisi olan Tutsak’ın yönetmenliğini Serhan Şahin yaparken, senaryosunu ise Gürkan Tanyas kaleme alıyor. Tutsak dizisinin başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in paylaşıyor.

Dizi, geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak.

 

TUTSAK DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Gülper Özdemir’in canlandıracağı Elif karakterinin “tutsak”lıktan kurtulabilmek için yaşadığı tekinsiz dünyada kendi ayakları üzerinde durmasını konu alan Tutsak’ın genel hikayesi ve künyesi şöyle:

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.

Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

Tutsak dizisi, Eylül 2017’de Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

TUTSAK DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

Pamir Pekin (Kenan)
Gülper Özdemir (Elif)
Caner Şahin (Bahadır)
Ayda Aksel (Leman)
Seray Gözler (Sevim)
Özcan Varaylı (Enver)
Murat Balcı (Murat)
Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas)
Ceyda Kasabalı (Derin)
Güneş Emir (Bennu)
Çağdaş Tekin (Okan)
Mehmet Gürhan (Mehmet)
Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)

GÜLPER ÖZDEMİR KİMDİR ? TUTSAK DİZİSİ ELİF
Gülper Özdemir, 1990 yılında İstanbul’da doğdu.  Eğitimini ABD Truman State Universty’de tamamlayan güzel oyuncu Gülper Özdemir aynı zamanda Almanya RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezun olmuştur.
İlk oyunculuk deneyimini Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile yaşayan Gülper Özdemir; Kanal D ekranlarında yayınlanan Kara Yazı dizisinde Derya rolünü oynadı. Gülper Özdemir geçen sezon Fox TV’de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde de rol aldı.

Gülper Özdemir

PAMİR PEKİN KİMDİR?

İstanbulda dünyaya gelen Pamir Pekin, 31 Mayıs 1979 tarihinde doğmuştur. Bir çok dizide rol alan genç ve yakışıklı oyuncu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Pamir Pekin, ilk kez izleyicilerinin karşısına Nevzat Komiser dizisiyle çıkmıştır. Bu dizinin ardından; Parmaklıklar Ardında, Kavak Yelleri, Vurgun, Havalimanı, Keskin Bıçak, Lale Devri, Tozlu Yollar, Güzel Çirkin dizilerinde rol aldı.

Pamir Pekin

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları

x