Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları

Tutsak dizisi 2. bölüm fragmanı… İşte Tutsak dizisi konusu ve oyuncuları

20 Eylül 2017 Çarşamba, 03:00

Tutsak dizisinin konusu ne ? Tutsak dizisi oyuncuları.. Kanal D Tutsak dizisinden yeni fragman ve son haberler…

GÜLPER ÖZDEMİR KİMDİR VE FOTOĞRAFLARI

Kanal D’nin yeni dizisi Tutsak’ın 2 bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in rol aldığı Tutsak dizisi Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini anlatıyor. Tutsak dizisi 2. bölümüyle 26 Eylül Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

TUTSAK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR / HABER İÇİN TIKLAYIN

Doğan TV Holding’in eski CEO’su İrfan Şahin’in kurduğu 1441 Productions’ın ilk dizisi olan Tutsak’ın yönetmenliğini Serhan Şahin yaparken, senaryosunu ise Gürkan Tanyas kaleme alıyor. Tutsak dizisinin başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in paylaşıyor.

TUTSAK 2. BÖLÜM FRAGMANI 29 EYLÜL SALI

Dizi, geçmişte büyük bir trajedi yaşayan Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini ekranlara taşıyacak.

TUTSAK DİZİSİ 1. FRAGMAN

TUTSAK DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Gülper Özdemir’in canlandıracağı Elif karakterinin “tutsak”lıktan kurtulabilmek için yaşadığı tekinsiz dünyada kendi ayakları üzerinde durmasını konu alan Tutsak’ın genel hikayesi ve künyesi şöyle:

Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.

Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.

Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.

Tutsak dizisi, Eylül 2017’de Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

TUTSAK DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

Pamir Pekin (Kenan)
Gülper Özdemir (Elif)
Caner Şahin (Bahadır)
Ayda Aksel (Leman)
Seray Gözler (Sevim)
Özcan Varaylı (Enver)
Murat Balcı (Murat)
Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas)
Ceyda Kasabalı (Derin)
Güneş Emir (Bennu)
Çağdaş Tekin (Okan)
Mehmet Gürhan (Mehmet)
Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)

GÜLPER ÖZDEMİR KİMDİR ? TUTSAK DİZİSİ ELİF
Gülper Özdemir, 1990 yılında İstanbul’da doğdu.  Eğitimini ABD Truman State Universty’de tamamlayan güzel oyuncu Gülper Özdemir aynı zamanda Almanya RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezun olmuştur.
İlk oyunculuk deneyimini Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile yaşayan Gülper Özdemir; Kanal D ekranlarında yayınlanan Kara Yazı dizisinde Derya rolünü oynadı. Gülper Özdemir geçen sezon Fox TV’de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde de rol aldı.

Gülper Özdemir

PAMİR PEKİN KİMDİR?

İstanbulda dünyaya gelen Pamir Pekin, 31 Mayıs 1979 tarihinde doğmuştur. Bir çok dizide rol alan genç ve yakışıklı oyuncu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Pamir Pekin, ilk kez izleyicilerinin karşısına Nevzat Komiser dizisiyle çıkmıştır. Bu dizinin ardından; Parmaklıklar Ardında, Kavak Yelleri, Vurgun, Havalimanı, Keskin Bıçak, Lale Devri, Tozlu Yollar, Güzel Çirkin dizilerinde rol aldı.

Pamir Pekin

You must be logged in to post a comment Login