e
sv

Ümmü Gülsüm Genç Kim Milyoner Olmak İster’de ne kadar kazandı? Hangi soruyu açtırdı?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kim Milyoner Olmak İster’in 11 Ocak Cumartesi  yayınlanan son bölümüne Artvin’den gelen başarılı yarışmacı Ümmü Gülsüm Genç damga vurdu. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan Ümmü Gülsüm Genç, Kim Milyoner Olmak İster’deki başarılı performansı ve güler yüzüyle Türkiye’nin sevgisini kazandı. Ümmü Gülsüm, yarışmada elindeki Peki Ümmü Gülsüm Genç Kim Milyoner Olmak İster’den ne kadar kazandı?

‘Kim Milyoner Olmak ister’ yarışma programına katılan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, herkesin dikkatini çekti. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki yarışmacı için bu kez farklı bir format izlendi. Genç, yarışmada müthiş bir performans ortaya koydu.

ÜMMÜ GÜLSÜM GENÇ NE KADAR PARA KAZANDI?

Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ümmü, yarışmada bir ilke imza attı. 4 yaşında geçirdiği hastalık nedeniyle konuşamayan Ümmü Gülsüm için programda ilk kez farklı bir format izlendi. Yarışma sunucusu Kenan İmirzalıoğlu soruları sordu ve yarışmacı kendisine özel hazırlanan yazı tahtasından soruları cevapladı. Ümmü Gülsüm Genç, 11. soruya kadar geldi. Genç, 125 bin TL’lik ödül ile yarışmadan ayrıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ümmü Gülsüm Genç Kim Milyoner Olmak İster’de ne kadar kazandı? Hangi soruyu açtırdı?

x