e
sv

Çukur’da Mahsun dost mu düşman mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin son bölümünde ilginç bir ittifak ortaya çıktı. Mahsun, Yamaç’ın tarafında mı olacak yoksa Çağatay’ın tarafında mı?

Aras Bulut İynemli ve Nejat İşler’in başrollerinde oynadığı Çukur dizisinin son bölümünde Yamaç, Çağatay’ın uyuşturucu taşıyan kamyonlarını havaya uçurdu. Yamaç’ın bu hareketiyle Yamaç-Çağatay savaşı başlamış oldu.

Babasını öldürmek zorunda kalan Yamaç, etrafındaki herkesin tam aksini söylemesine rağmen Çağatay’a savaş açtı. Dizinin son bölümünde Çağatay’ın yanında Yücel ve Mahsun gözüktü. Çağatay, Yamaç’ın ona saldıracağını bildikleri için Yücel ve Mahsun’u tebrik etti.

Yücel’in Çağatay,’ın yanında olması izleyiciler tarafından normal karşılanırken, Yamaç’ın hayatını kurtaran Mahsun’un da Çağatay ile birlikte hareket etmesi izleyenleri şaşırttı.

Yamaç’ın bir çok defa ölümden kurtaran, onu bir koruyucu gibi takip eden Mahsun’un bu hareketi Yamaç’a içeriden yardım etmek için yaptığı iddia edildi. İlerleyen bölümlerde Çağatay-Yamaç savaşında Çağatay’ın yanında yer alıp Yamaç’a bilgiler vereceği ve Yamaç’a olan borcunu böylew kapatabileceği iddia edildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur’da Mahsun dost mu düşman mı?

x