Utanmazlar dizisi

Shameless yerli versiyonu Utanmazlar’ın kanalı belli oldu

17 Haziran 2017 Cumartesi, 01:49

Utanmazlar dizisinin konusu ne? Shameless yerli versiyonu Utanmazlar dizisi oyuncuları. Utanmazlar dizisinden son haberler…

Dünyaca ünlü Shameless dizisinin uyarlaması olan Utanmazlar dizisinin kanalı belli oldu. Shameless’ın Türkiye uyarlaması olan Utanmazlar dizisinde rol almaya hazırlanan Hazal Kaya ve Burak Deniz, ilk kez bir araya geldi.
Shameless’ın (Utanmazlar) Türkçe uyarlaması FOX’ta yayına hazırlanıyor. Dizide başrolü üstlenen Hazal Kaya ve Burak Deniz, ilk kez bir araya geldi. Med Yapım’ın üstlendiği dizi’nin çekimleri Temmuz ayında başlayacak. Dizi, Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

UTANMAZLAR DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Hazırlıkları uzun süredir devam eden ve Eylül 2017’de ekrana gelmesi planlanan Medyapım imzalı Utanmazlar dizisine bir yeni isim daha katıldı. Daha önce Hazal Kaya’nın başrollerde olacağı iddia edilen Utanmazlar dizisine, son olarak Poyraz Karayel’de Bahri Umman karakterini canlandrıan Musa Uzunlar da katıldı.

Yapımcılığını Medyapım’ın, senaristliğini Meryem Gür’ün üstlendiği, Fiona Gallaher karakterini Hazal Kaya’nın canlandıracağı dizide babası Frank Gallagher’ rolünü Musa Uzunlar canlandıracak. Kara mizah tarzındaki dizi, yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Showtime’da yedi sezonu geride bırakan Shameless, normal aile formlarına pek uymayan Gallagher’ların karmaşık hikayesini anlatıyor.

Hazal Kaya dünyaca ünlü Shameless dizisinin yerli versiyonu Utanmazlar’da rol alacak.

Uzun süredir ekranlarda uzak kalan ve aşçılık okuluna gittiği için oyunculuk kariyerine 1,5 yıl ara veren Hazal Kaya, yerli Shameless “Utanmazlar” dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

UTANMAZLAR DİZİSİNİN OYUNCULARI BELLİ OLUYOR

Utanmazlar dizisinde Hazal Kaya’nın babası rolünde Emre Kınay canlandıracak. Ayrıca Kiraz Mevsimi dizisiyle üne kavuşan Serkan Çayoğlu ile İlişki Durumu Karışık dizisinde başrol oynayan Seren Şirince de rol alacak.

Medyapım’ın imza atacağı Amerikan yapımı dizide Hazal Kaya’nın babasını oyuncu Emre Kınay canlandıracak. Emre Kınay, dizide legal yollardan para kazanmak yerine dolandırıcılığı seçen, eşi yıllar önce kaybolan, alkolik, 6 çocuk sahibi bir baba rolünde yer alacak.

UTANMAZLAR
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan dizisi ‘Shameless’ (Utanmaz), Türkiye’ye uyarlanıyor.

Bir yandan sahibi olduğu Duru Tiyatro’nun çalışmalarını sürdüren Emre Kınay’ın oynayacağı utanmaz baba rolünün Türkiye’ye nasıl uyarlanacağı ise henüz belli değil. Kara mizah türündeki dizide Hazal Kaya, belayı üzerinde çeken abla rolünü canlandıracak.

Emre Kınay

Dizinin belli olan diğer oyuncuları arasında ise Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince de var. Çayoğlu ve Şirince’nin yıldızları önceki yıl “Kiraz Mevsimi” ve “İlişki Durumu Karışık dizileriyle parlamıştı.

Seren Şirince daha önce İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu Evli dizilerinde rol almıştı.

Yönetmenliğini Merve Girgin’in üstleneceği dizi Haziran ayında Kanal D’de ekrana gelecek.

Serkan Çayoğlu

You must be logged in to post a comment Login