Utanmazlar dizisi

Utanmazlar dizisinin konusu ne? Shameless yerli versiyonu Utanmazlar dizisi oyuncuları. Utanmazlar dizisinden son haberler…

Dünyaca ünlü Shameless dizisinin uyarlaması olan Utanmazlar dizisinin çekimleri başladı. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Utanmazlar dizisinde başrolleri, Hazal Kaya, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı ve Burak Deniz paylaşıyor.

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, Serdar Gözelekli’nin yönetmeni olduğu diziye yeni bir isim daha katıldı. Daha önce Dinle Sevgili ve Gülümse Yeter gibi dizilerde rol alan Evrim Doğan da Utanmazlar dizisinde rol alacak.

Uyarlama senaryosunu Meryem Gül’ün kaleme aldığı ve çekimleri tüm hızıyla devam eden Utanmazlar, Eylül ayında Fox ekranlarında olacak.

Evrim Doğan

Çekimlerine başlanan Utanmazlar dizisinin setinden ilk kareler de ortaya çıktı.
Showtime’da yedi sezonu geride bırakan Shameless, normal aile formlarına pek uymayan Gallagher’ların karmaşık hikayesini anlatıyor.
Shameless’ın Türkiye uyarlaması olan Utanmazlar dizisinde rol almaya hazırlanan Hazal Kaya ve Burak Deniz, ilk kez bir araya geldi. Shameless’ın (Utanmazlar) Türkçe uyarlaması FOX’ta yayına hazırlanıyor. Dizide başrolü üstlenen Hazal Kaya ve Burak Deniz, ilk kez bir araya geldi. Med Yapım’ın üstlendiği dizi’nin çekimleri Temmuz ayında başlayacak. Dizi, Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

UTANMAZLAR DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yapımcılığını Medyapım’ın, senaristliğini Meryem Gür’ün üstlendiği, Fiona Gallaher karakterini Hazal Kaya’nın canlandıracağı dizide babası Frank Gallagher’ rolünü Reha Özcan canlandıracak. Kara mizah tarzındaki dizi, yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Showtime’da yedi sezonu geride bırakan Shameless, normal aile formlarına pek uymayan Gallagher’ların karmaşık hikayesini anlatıyor.

 

Hazal Kaya dünyaca ünlü Shameless dizisinin yerli versiyonu Utanmazlar’da rol alacak.

Uzun süredir ekranlarda uzak kalan ve aşçılık okuluna gittiği için oyunculuk kariyerine 1,5 yıl ara veren Hazal Kaya, yerli Shameless “Utanmazlar” dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

UTANMAZLAR
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan dizisi ‘Shameless’ (Utanmaz), Türkiye’ye uyarlanıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Utanmazlar dizisi

x