Acı Aşk dizisi ATV

Selin Şekerci Acı Aşk’ta çok farklı bir rolde

26 Ekim 2015 Pazartesi, 00:10

Acı Aşk dizisi konusu ne? Acı Aşk dizisi ne zaman yayınlanacak? Acı Aşk dizisi hangi oyuncular rol alıyor

Başrolü Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci’nin paylaştığı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Çağatay Tosun’un üstlendiği “Acı Aşk”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Genç oyuncu yeni dizisinde, alışılmış “çılgın genç kız” rollerinin aksine, hırslı ve hedeflerine ulaşmak için her türlü kötülüğü yapabilecek Melek adlı bir kadını canlandırıyor. Acı Aşk dizisinin senaristleri ise daha önce Arka Sıradakiler, Bir Çocuk Sevdim ve Aşkın Kanunu gibi dizileri kaleme alan Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Figen Şakacı.

Yapımcılığını TMC Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağatay Tosun’un yaptığı, oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Türkü Turan, Erkan Can, Mutlu Güney, Neriman Uğur, Arda Öziri ve Hüseyin Avni Danyal’ın yer aldığı, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Figen Şakacı’nın kaleme aldığı dizinin ikinci kadın başrol oyuncusu, 2012 Best Model of The World yarışmasında birinci seçilen Sezgi Sena Akay oldu.Sezgi-Sena-Akay-magazin-postası

Sezgi Sena Akay, daha önce Zeytin Tepesi‘nde Nevin Karatay karakterini canlandırmıştı.

Son olarak TV8'de yayınlanan Kaçak Gelinler'de rol alan güzel oyuncu Selin Şekerci  Acı Hayat dizisinde oynayacak.

Son olarak TV8’de yayınlanan Kaçak Gelinler’de rol alan güzel oyuncu Selin Şekerci Acı Hayat dizisinde oynayacak.

atv’nin yeni ve iddialı dizisi Acı Aşk’a 2 yeni oyuncu katıldı.selin-şekerci-acı-aşk Yapımcılığını TMC Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağatay Tosun’un yaptığı, oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Türkü Turan, Erkan Can, Mutlu Güney ve Hüseyin Avni Danyal’ın yer aldığı diziye; Yılan Hikayesi ve Parmaklıklara Ardında dizilerinde rol alan Neriman Uğur ile son olarak Aşkın Bedeli dizisinde yer alan Arda Öziri dahil oldu.

Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci Acı Aşk dizisinde başrol oynayacak

Seçkin Özdemir ve Selin Şekerci Acı Aşk dizisinde başrol oynayacak

Türkü Turan

Türkü Turan da Acı Aşk dizisinde

Bugüne kadar Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi ve Günahkar gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Seçkin Özdemir’in yeni dizi belli oldu.

Özdemir, yeni sezonda son dizisi Racon’un da yapımcılığını üstlenen TMC Film – Erol Avcı imzalı bir dizide rol alacak. Kod adı ‘Acı Aşk’ olarak belirlenen dizinin yönetmen koltuğunda ise bugüne kadar Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar ve Merhamet dizilerini yöneten başarılı isim Çağatay Tosun oturacak.

Kanalı ve konusu henüz belli olmayan diziyle ilgili cast çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor.

You must be logged in to post a comment Login