baby sensory

Adana Taşkapı Mahallesi nerede? Ramo dizisi nerede çekiliyor?

04 Ocak 2020 Cumartesi, 01:15

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ramo dizisinde adı geçen Taşkapı Mahallesi’nin nerede olduğu merak konusu oldu? Murat Yıldırım’ın başrollerinde oynadığı Ramo dizisinde Adana’nın Taşkapı Mahallesi yaşananlar anlatılacak. Taşkapı Mahallesi’nin adı gerçekte ne? Taşkapı Mahallesi dizinin fragmanını yayınlanmasından sonra dizi hakkında en çok merak edilen Taşkapı Mahallesi oldu. İşte Taşkapı Mahallesi hakkında bilinen tüm gerçekler…

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel’in üstleneceği BKM Film’in Ramo dizisi ekim ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Ramo dizisi bir mafya dizisi olarak ekranlarda yer alacak.

Ramo dizisinin çekimleri Adana’da gerçekleştiriliyor. Ramo dizisinin tanıtım fragmanında yer verilen Adana Taşkapı Mahallesi’nin gerçekten varolup olmadığı da izleyiciler tarafından merak ediliyor.

TAŞKAPI MAHALLESİ NEREDE?

Adana’nın kalbi olarak gösterilen Taşkapı Mahallesi’nde yaşayan belalı bir çetenin maceralarının anlatıldığı Ramo dizisi Adana’da çekiliyor. Show TV’de yayınlanan Çukur dizisi gibi Ramo dizisinde de Taşkapı Mahallesi’nin hayali bir mahalle olduğu ve bu önlemle tepkilerin önüne geçildiği belirtiliyor. Taşkapı Mahallesi olarak isimlendirilen mahallenin Adana’da gerçekte var olmadığı dizi için bu ismin kullanıldığı biliniyor.

Ramo dizisinde Taşkapı Mahallesi olarak geçen bölgenin Adana’da bulunan ve asayiş olaylarıyla gündende olan Hürriyet Mahallesi’nden uyarlanmış olabileceği tahmin ediliyor.

TAŞKAPI MAHALLESİ’NDEN GÖRÜNTÜLER

You must be logged in to post a comment Login