Survivor’da Eser West’in yerine kim geldi? (Bulut Özdemiroğlu kimdir)

Survivor‘da bir ilk yaşandı ve gönüllüler takımının iddialı yarışmacısı Eser West diskalifiye edildi. Eser West’in diskalifiye edilmesindan sonra gözler onun yerine gönüllüler takımına dahil olacak isme çevrildi. Eser West’in yerine adaya gelmesi beklenen en güçlü aday belli oldu.

ESER WEST SURVİVOR’DAN NEDEN AYRILDI / HABER İÇİN TIKLAYIN

12 yıldır ekranlarda olan Survivor tarihinde bir ilk yaşandı. Survivor 2017’de gönüllüler takımında mücadele eden ve final için iddialı adaylar arasında gösterilen Eser West Survivor’ı bıraktı.

ACUN ILICALI ESER İÇİN DAHA ÖNCE SİNYALİ BÖYLE VERMİŞTİ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Eser West’in diskalifiye edilmesinin ardından onun yerine kimin geçeceği belli oldu. Eser West’in yerine Göz6 yarışmasında finalist olan Bulut Özdemiroğlu geldi.

BULUT ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

28 yaşında olan Bulut Özdemiroğlu, Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu’nun oğludur. Bloggerlık ve kreatif içerik üreticiliği yapan başarılı yarışmacı, Beykent Üniversitesi Grafik Dizayn bölümünde eğitim gördükten sonra uzun yıllar Sakaryaspor ve Fenerbahçe alt yapılarında futbol oynadı. Üniversite yıllarında basketbol oynayan Bulut Özdemiroğlu, son yıllarda crossfit sporuyla ilgilenmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor’da Eser West’in yerine kim geldi? (Bulut Özdemiroğlu kimdir)

x